INFORMACE O KURZECH KRESLENÍ PRAVOU HEMISFÉROU

Pořadí kurzů:

  • Tužka I
  • Tužka II  - Reál
  • Pastelky
  • Pastel

Jako první je potřeba absolvovat základní kurz Tužka I. Dále už záleží na každém, jak se chce dál rozvíjet. Následuje kurz Tužka II - Reál a další.

Kurzy trvají 2 dny (So + Ne), vždy od 9 -17 hodin.

Vše potřebné je v ceně a dostanete na kurzu.

Cena 1.600,- Kč

Platba na kurzu

Přihlášky zasílejte na e-mailovou adresu pesnic@seznam.cz

 

v centru Podkroví v Jablonci nad Nisou, Podhorská 8

v centru BENARES Praha - Karlín

V případě zájmu i termín domluvíme

fotogalerie z kurzů

www.kresleni-astra.rajce.net

 

 

 

 

KRESLENÍ MI DALO NOVÝ  SMYSL ŽIVOTA

Kreslení mě už od dětství přitahovalo, ale dokázala jsem nakreslit pouze tužkou něco jednoduchého. Pastelky, pastel nebo štětec jsem absolutně nedokázala vzít do ruky a něco vytvořit. V roce 2001 jsem absolvovala základní kurz kreslení pravou hemisférou a o pár měsíců později i kreslení pastelkami. Udiveně a nadšeně jsem zjistila, že to jde. Kreslila jsem si pro radost.

No a v roce 2007 jsem bojovala o život. Díky Univerzu, Bohu a lékařům jsem se znovu narodila. Děkuji za to a jsem všem vděčná.

Kreslení mne znovu přitáhlo a tak jsem absolvovala ještě kurz kreslení pastelem, akvarelem a akrylem. Moc mě to baví a naplňuje. Rozšíří to vnímání a dává radost ze života. Protože podle sebe vím, jak v dnešní uspěchané době se člověk potřebuje zastavit a odreagovat, chci toto kreslení učit.

Po absolvování kurzu začne člověk vnímat svět okolo sebe jinýma očima. Vidí to, čeho si dříve vůbec nevšiml, hloubku prostoru, krásu stínu a světla, vnímá intenzivněji tvary a barvy. Jdete krajinou a ona Vás do sebe vtahuje, cítíte se s ní spojeni.

To hlavní, co mi pomohlo zvládnout problémy, které život přinesl, byla víra, že je něco víc, než jen materiální vnímání světa. To mě přivedlo k hledání smyslu života. Zajímala jsem se o různé duchovní cesty, o práci s energií. Pracovala s Reiki a mám IV. stupně zasvěcení v Shamballe 1024, ale od roku 2012 je nepoužívám. Je důležité pracovat s láskou a čistotou, jsme ve škole. Věřím , že každý máme svého strážného anděla, jen máme problém naslouchat intuici, kterou nám ochranné bytosti radí. Teprve, když si dokážete uvědomit, že nic není náhoda a to co se stalo, má nějaký smysl a důvod, tak najednou věci vidíte jinak. A důležité je odstranit ze svého života strach, protože když ho máme, tak vlastně to, čeho se bojíme k sobě přitahujeme.  Proto vnímejme život s láskou a dívejme se okolo sebe s radostí a láskou k životu, lidem, přírodě, matičce Zemi a Universu. Důležité je přijmout sami sebe, takové, jací jsme a pochopit, že život je škola, kterou jsme si sami vybrali.

Krásně to vysvětluje Ivanka Adamcová na svých stránkách                                                                 www.ivanka-centrumduchovnipomoci.cz